zajęcia

dodatkowe

nowoczesne

nasza oferta

 

Proponowana oferta edukacyjna skupia swoje działania wokół rozwijania potencjału twórczego dziecka.

W ramach oferty przedszkole zapewnienia dziecku następujące bezpłatne formy edukacji :


 Fachową opiekę dydaktyczno-wychowawczą


Udział w okresie od września do czerwca w nastę-pujących bezpłatnych zajęciach dodatkowych:


 

atrakcyjne

dostosowane do wieku

Dodatkowo...

 

Bogatą ofertę edukacyjną dostosowujemy do potrzeb rodziców oraz zainteresowań i zdolności dzieci i w związku z powyższym na życzenie rodziców przedszkole proponuje następujące dodatkowo płatne formy edukacji:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

np-zielone-laki.pl

™Created by H. Sowińska

 


 

RYTMIKA

 

JĘZYK

 ANGIELSKI

 

WARSZTATY PLASTYCZNE 

 

WARSZTATY KULINARNE

"KUCHCIKOWO"

WARSZTATY JAPOŃSKIEJ SZTUKI

SKŁADANIA PAPIERU "WESOŁE ORIGAMI"

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

DLA DZIECI Z WADAMI WYMOWY 

RELIGIA ( 6-LATKI)

 NAUKA TAŃCA

NAUKA GRY

NA INSTRUMENCIE KLAWISZOWYM

NAUKA GRY 

W SZACHY

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

ZAJĘCIA KARATE

ŻABKI

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

900- 915

 

Angielski

 

Angielski

 

900- 920

 

 

Rytmika

 

 

BIEDRONKI

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

920- 940

 

Angielski

 

Angielski

 

925- 955

 

 

Rytmika

 

 

1050- 1130

Gimnastyka korekcyjna

 

 

 

 

1200- 1230

 

 

 

Zespół taneczny

 

 

1300- 1330

 

Karate

 

 

 

 

MOTYLE

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

940- 1000

 

Angielski

 

Angielski

 

1030- 1100

 

 

 

Zajęcia muzyczne metodą Orffa I i III tydzień

 

1230- 1300

 

 

Rytmika

 

 

1200- 1230

 

 

 

Zespół taneczny

 

1050- 1130

Gimnastyka korekcyjna

 

 

 

 

 

1300- 1330

 

Karate

 

 

 

1100- 1130

 

 

 

Logopedia

 

 

 

PSZCZÓŁKI

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1000- 1030

 

Angielski

 

Angielski

 

1200- 1230

 

Zespół taneczny

Rytmika

 

 

1030- 1130

 

 

 

 

 

1100- 1130

 

 

Logopedia

Zajęcia muzyczne metodą Orffa I i III tydzień

 

1100- 1130

 

 

 

 

Szachy

 

1050- 1130

Gimnastyka korekcyjna

 

 

 

 

 

1200- 1300

Kuchcikowo II i IV tydzień

 

 

 

 

1300- 1330

 

Karate

 

 

 

STOKROTKI

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1100- 1130

 

Logopedia

 

Zaj. muzyczne metodą Orffa II i IV tydzień

Szachy

10.30- 1130

 

 

 

 

Origami

1030- 1100

 

Angielski

Zespół taneczny

Angielski

 

1330- 1400

 

Karate

 

 

 

1200- 1300

 

Zespół taneczny

Warsztaty plastyczne II, IV tydzień

 

 

1000-1030

 

 

Rytmika

 

 

1200-1300

Kuchcikowo I i III tydzień

 

 

 

 

1050-1130

Gimnastyka korekcyjna

 

 

 

 

 

MRÓWKI

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1230- 1300

 

Zespół taneczny

 

 

 

1000- 1100

 

Kuchcikowo

 

 

 

1030- 1100

Logopedia

 

Zespół taneczny

Zaj. muzyczne metodą Orffa II i IV tydzień

 

1100- 1130

 

Angielski

Rytmika

Angielski

Szachy

1050- 1130

Gimnastyka korekcyjna

 

 

 

 

1200- 1300

 

 

 

Origami

 

1330- 1400

 

Karate

 

 

 

1415- 1515

Religia

 

 

 

 

1200- 1300

 

 

Warsztaty plastyczne I, III tydzień

 

 

             

 

Rozkład zajęć dodatkowych w poszczególnych grupach